O NAS

Cybermachina to bar dla graczy od graczy. Możesz zagrać u nas na konsoli, w planszówkę, napić się mikstury życia lub smoczego piwa. Organizujemy turnieje, geekowe quizy, cosplay party, spotkania branżowe i naprawdę wiele, wiele więcej. Przyjdź i dołącz do naszej wielkiej cyberspołeczności! Jesteśmy w największych miastach w Polsce.

Sprawdź nasze lokale!       Facebook       Instagram

Historia

Cybermachina powstała w głowach dwójki przyjaciół, a urzeczywistniła się w Katowicach, stolicy polskiego e-sportu. Wystartowaliśmy w 2013 roku, ramię w ramię z pierwszym polskim Intel Extreme Masters. Nie zawsze było łatwo, ale od samego początku bawiliśmy się razem Wami. Całonocne streamy, cosplay party, turnieje i rozmowy do dziesiątej rano. Na własne oczy widzieliśmy narodziny gwiazd e-sportu, zaręczyny, organizowaliśmy nawet ślub! Bardzo szybko klimat Cybermachiny przyciągnął graczy z całej Polski… i nie tylko. Gościliśmy e-sportowe zespoły jak Fnatic i Roccat, dziesiątki sławnych streamerów, pracowników największych firm gamingowych na świecie, a nawet ogólnoświatowe konferencje gigantów branży! Każde miasto chciało mieć swoją Cybermachinę. Dziś jesteśmy w dziewięciu z nich, a historia jeszcze się nie skończyła…

 

 

DLA KOGO?

Naszą misją jest bycie miejscem, w którym każdy geek, nerd, gracz i gracz-to-be poczuje się u siebie. Nieważne czy grasz 24/7 czy parę godzin w tygodniu. Bez zadęcia, bez zbędnego patosu, po prostu dla Was. Chętnie rozmawiamy przy barze, jeszcze chętniej wspólnie gramy. Chcesz poznać sławnych streamerów, gwiazdy e-sportu, grube ryby branży gamingowej? Żadna z tych grup nie jest nam obca. Może partia w planszówkę czy szybki fatal w Mortal Kombat? Lepiej trafić nie mogłeś! Wystarczy piwo lub kawa w ukryciu? Też super. U nas dużo można, ale nic nie trzeba.